Szybkie Pożyczki – porównywarka 2020

Szybkie pożyczki onlineto krótkoterminowe produkty finansowe oferowane przez firmy z sektora pozabankowego. Parabanki wychodzą naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom konsumentów oraz wymaganiom rynku finansowego i oferują rozwiązania, które umożliwiają realizację różnych celów konsumpcyjnych – od zakupu sprzętu gospodarstwa domowego, przez sfinansowanie szkolnej wyprawki, wycieczki zagranicznej czy ferii.

Szybka pożyczka onlinemoże być wykorzystania na dowolny cel i tylko od klienta zależy, na co zostanie przeznaczona.Szybkie pożyczki onlinesą dostępne dla szerokich grup konsumentów – z reguły są to osoby, które szukają wygodnej i bezpiecznej alternatywy dla kredytów bankowych, np. takie, których wnioski o kredyt zostały odrzucone z powodu niskiej zdolności kredytowej. Ze względu na powszechny dostęp do internetu, szybkie pożyczki online stają się bardzo popularne – wniosek można złożyć bez wychodzenia z domu, a procedury są maksymalnie uproszczone. Zobowiązania tego typu można spłacić jednorazowo, np. w ciągu 30 dni lub w ratach – wszystko zależy od rodzaju oferty.

Jak uzyskać szybką pożyczkę?

Szybka pożyczkana dowolny cel to produkt finansowy, który można uzyskać całkowicie online – bez stania w kolejkach i nerwowego oczekiwania na decyzję. Wystarczy wejść na stronę podmiotu oferującegoszybkie pożyczki na dowód,zarejestrować się i złożyć wniosek. W formularzu należy podać dane osobowe oraz określić wysokość dochodów i źródło ich uzyskiwania.

Osoba składająca wniosek powinna podać – imię i nazwisko, adres, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu, numer rachunku bankowego. W dalszej kolejności należy określić wysokość oraz źródło dochodu, np. umowa o pracę, umowa zlecenie, renta, emerytura, działalność gospodarcza.

W przypadku osób bez stałego zatrudnienia, które pracują dorywczo, często wymagane jest dołączenie wyciągu z osobistego rachunku bankowego. Wszystko zależy jednak od firmy pożyczkowej – niektóre stosują mniej restrykcyjne warunki i akceptują wnioski na podstawie oświadczenia o dochodach złożonego przez klienta. Czasem konieczne okazuje się wykonanie tzw. przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego zarejestrowanego na nazwisko osoby składającej wniosek – ma to na celu sprawdzenie, czy klient rzeczywiście posiada indywidualny rachunek bankowy. Przelew weryfikacyjny najczęściej opiewa na symboliczny 1 grosz, który jest zwracany klientowi. Po wypełnieniu wniosku i przejściu przez procedurę weryfikacyjną wystarczy już tylko czekać na decyzję.

Szybkie pożyczki – w jakim czasie można je uzyskać?

Firmy pozabankowe maksymalnie upraszczają procedury, żeby zapewniać klientom błyskawiczną decyzję o przyznaniu środków. Osobom, które korzystają z ich usług, często zależy na czasie – potrzebują pieniędzy na naprawę samochodu lub leki, więc czas jest na wagę złota. Na szczęścieszybka pożyczka na raty przez internetjest możliwa do uzyskania nawetw 15 minut.Firmy błyskawicznie weryfikują wnioski – w tym celu sprawdzają bazy Biura Informacji Kredytowej, a także rejestry dłużników i niezwłocznie po wydaniu pozytywnej decyzji wysyłają na adres mailowy klienta umowę. Pieniądze wpływają na konto bardzo szybko – mogą być na rachunku bankowym nawet w kwadrans.

Gdzie znaleźć szybkie pożyczki?

Szybka pożyczka przez internetto rozwiązanie, które oferuje kilkadziesiąt firm pozabankowych działających w Polsce – m.in. Vivus, Lendon, Wonga, Smart Pożyczka, Provident, Extra Portfel, Filarum oraz wiele innych. Parabanki umożliwiają dostęp do pożyczek bez wychodzenia z domu.

Szybkie pożyczki przez internetto oczywiście niejedyne rozwiązanie, z którego mogą skorzystać klienci – osoby te mogą także udać się do stacjonarnego oddziału firmy lub złożyć wniosek przez telefon. Firmy pozabankowe działają na wielu płaszczyznach – ich ulotki można znaleźć w skrzynkach pocztowych czy w gazetach. Nie ulega jednak wątpliwości, że w dobie dynamicznie rozwijającej się technologii, to pożyczki przez internet zyskują najwięcej zwolenników.

Do uzyskania dodatkowych środków potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do internetu. Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszą się również pożyczki mobilne. Jak działają? Dostęp do nich można uzyskać przez aplikacje mobilne parabanków, czyli specjalne oprogramowanie instalowane na telefonach komórkowych lub innych urządzeniach przenośnych. Wystarczy włączyć aplikację, wpisać żądaną kwotę i czekać na decyzję.

Szybkie pożyczki- dla kogo są?

Szybkie pożyczki to rozwiązania przygotowane z myślą o osobach, które nie mogą liczyć na otrzymanie kredytu lub pożyczki z banku. Najczęściej są to klienci z niską zdolnością kredytową, zatrudnieni w szarej strefie lub pracujący dorywczo, a także posiadający na swoim koncie wiele zobowiązań.

Szybka pożyczka dla zadłużonychpozwala sfinansować różnego rodzaju cele, np. bieżące potrzeby konsumpcyjne. Często korzystają z niej osoby, które nie radzą sobie ze spłatą dotychczasowych kredytów i pożyczek – potrzebują zastrzyku gotówki. Firmy pozabankowe oferują równieższybkie pożyczki dla bezrobotnych, czyli osób, które nie mogą udokumentować swoich zarobków, ponieważ pracują w tzw. szarej strefie lub ich dochody nie są regularne, np. pochodzą z pracy sezonowej.

Z reguły pożyczki oferowane przez firmy z sektora pozabankowego są skierowane do klientów, którzy ukończyli 18 lat, mają pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo, aktywny numer telefonu oraz osobisty rachunek bankowy (zarejestrowany na nazwisko klienta). Zdarza się, że parabanki kierują ofertę do klientów od 21. do 70. roku życia. Szczegółowe wymogi są dostępne w regulaminach dostępnych na stronach internetowych konkretnych firm.

Czy szybkie pożyczkisą bezpieczne?

Pożyczki oferowane przez firmy z sektora pozabankowego to narzędzia, które pozwalają otrzymać gotówkę szybko i bez zbędnych formalności. Ich duża dostępność sprawia jednak, że wiele osób może wpaść w spiralę zadłużenia, warto zatem zachować zdrowy rozsądek i przemyśleć, czy potrzebujemy kolejnej pożyczki. Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania należy zastanowić się, czy będzie nas stać na jej spłacenie.

Ostrożność warto zachować zwłaszcza w sytuacji, kiedy decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki na spłatę innego zobowiązania. Takie postępowanie może spowodować, że stracimy kontrolę nad domowym budżetem, a miesięczne wydatki nas przerosną.

Warto także zwrócić uwagę na koszt zobowiązania. Od kilku lat zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe mają obowiązek podawania w reklamach i materiałach promocyjnych (ulotki, foldery) wysokość RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Dzięki temu klient jest rzetelnie informowany o kosztach pożyczki i może uniknąć zobowiązania, które przekracza jego możliwości.

A jak z ochroną danych osobowych klienta, który decyduje się na zaciągnięcie pożyczki przez internet? Warto zwrócić uwagę, czy strona internetowa stosuje szyfrowanie połączeń, czyli tzw. certyfikat SSL, który zabezpiecza poufne dane przed wyciekiem.

Można to łatwo sprawdzić – adres szyfrowanej strony zaczyna się od

https

zamiast

http

, a w polu adresu jest widoczna charakterystyczna kłódka. Firmy pozabankowe, które stosują certyfikaty SSL, gwarantują, że żadne dane klientów nie zostaną wykorzystane przez osoby trzecie.

Szybka pożyczka za darmo – to możliwe?

Firmy pozabankowe kuszą konsumentów możliwością otrzymania całkowicie nieoprocentowanej pożyczki z RRSO w wysokości 0%. Czy to możliwe? Owszem, jest to jednak propozycja skierowana wyłącznie do nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług danego parabanku. W rezultacie osoba, która decyduje się na pożyczenie np. 1000 zł na okres 30 dni, zwraca dokładnie tyle, ile pożyczyła, czyli 1000 zł.

Nie płaci przy tym prowizji czy ubezpieczenia, a pożyczka nie jest obciążona dodatkową marżą. Warto przy tym pamiętać, że firmy weryfikują osoby składające wniosek po numerze PESEL oraz innych danych osobowych, nie jest więc możliwe otrzymanie darmowej pożyczki więcej niż jeden raz. Klienci, którzy chcą po raz kolejny, muszą po prostu złożyć wniosek w innym parabanku.

Jaki jest koszt szybkiej pożyczki?

Koszt szybkiej pożyczki jest uzależniony od różnych czynników – oprocentowania, marży, prowizji, a często także dodatkowego ubezpieczenia. Jeśli chcemy uzyskać informację o tym, ile ostatecznie przyjdzie nam zapłacić, najlepiej sprawdzićRRSO, które łączy w sobie wszystkie dodatkowe opłaty i najpełniej informuje o koszcie zobowiązania.

Szybkie pożyczki przez internet – jak korzystać z porównywarki?

Porównywarki pożyczek to dostępne online narzędzia, które pozwalają wyliczyć koszt zobowiązania, porównać parametry poszczególnych ofert, a w przypadku pożyczek ratalnych – oszacować wysokość miesięcznej raty. Jest to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które chcą szybko znaleźć najkorzystniejszą pożyczkę i nie mają czasu samodzielnie wertować dziesiątek ofert. Porównywarki informują o wysokości odsetek oraz innych kosztach, pozwalają sprawdzić, na jaki okres są udzielane pożyczki i ile maksymalnie można otrzymać. Warto skorzystać z narzędzi dostępnych online przed podpisaniem umowy – pozwoli to uniknąć wielu problemów i rozczarowań.

Czy warto sięgać po szybką pożyczkę? Wady i zalety

Szybka pożyczka gotówkowapozwala zrealizować wiele potrzeb konsumpcyjnych, jest dostępna przez internet, a formalności zostały maksymalnie uproszczone, dzięki czemu proces wnioskowania o dodatkowe środki przebiega bez problemu. Pożyczki oferowane przez firmy z sektora pozabankowego to doskonała alternatywa dla pożyczek i kredytów bankowych, na które nie mogą liczyć osoby z niską zdolnością kredytową czy klienci zadłużeni.

Do zalet pożyczek należy też błyskawiczna decyzja. Niestety zobowiązania tego typu mają też wady – przede wszystkim ich duża dostępność sprawia, że wielu klientów może zbyt często ulegać pokusie i wpaść w spiralę długów. Szybkie pożyczki są też obciążone dodatkowymi kosztami, które często przewyższają koszt kredytów bankowych. Przed podpisaniem umowy warto zatem dokładnie sprawdzić parametry danej oferty.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.